BMW Seri 4 G22 miało się wyróżniać na tle Serii 3 G20 i się wyróżnia. Z taką maskownicą chłodnicy trudno koło niego przejśc obojętnie.

Partnerem tego odcinka jest SJS DRIVING ACADEMY

SJS Driving Academy to akademia jazdy wywodząca się ze Szkoły Jazdy Subaru. Zapewnia bardzo szeroki wachlarz szkoleń: od doskonalenia techniki jazdy dla osób indywidualnych, przez szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych, szkolenia flotowe, aż po treningi dla osób z aspiracjami w różnych dziedzinach motorsportu. Pokazują, jak czerpać przyjemność z jazdy, przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.
Jeśli chcecie podnieść swoje umiejętności za kierownicą, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i wybierzcie dla siebie szkolenie ➡ https://www.drivingacademy.pl

To moja wina. I twoja też. Od lat narzekamy, że BMW, Volkswagen, Audi tłuką te same samochody, delikatnie podciągają przetłoczenie z bok, odcinają kawałek reflektora, dodają większą felgę i wyższą cenę, ale tak naprawdę nowe modele niczym się nie wyróżniają. Sam narzekałem, że Seria 3 G20 za bardzo przypomina Serię 3 F30. No to mam za swoje, bo G22 na kilometr różni się nie tylko od G20, ale też od F32.

BMW poświęciło 8 z 54 stron komunikatu prasowego ewolucji nerek w swoich samochodach. Są porównania do E9 i do 328 Touring Coupe. Piękne samochody o ponadczasowej linii. Czy o BMW Serii 4 G22 będziemy myśleli podobnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *