Honda odświeżyła model Jazz i dodała nową wersję wyposażenia. Honda Jazz Dynamic ma też nowy, półtoralitrowy silnik. I grill w kształcie skrzydeł ptaka.

Skonfiguruj ten samochód w AutoKatalogu Samar
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.samar.catalogue
https://itunes.apple.com/pl/app/auto-katalog-samar/id1361950238?mt=8

Ostatnio testowałem Hondę Jazz ponad dwa lata temu. Miałem do niej parę zastrzeżeń, ale ogólnie jako auto miejskie była to ciekawa propozycja. To powiedziwaszy, nadal nie znalazłem idealnego samochodu w segmencie B. Ten motyw będzie się jeszcze powtarzał.

Honda Jazz Dynamic z silnikiem o pojemności 1,5 litra jest kompletnie zbędna. Aby utrzymać cenę na poziomie Elegance, Honda wyrzuciła z mocniejszego modelu kilka elementów wyposażenia, które dziś powinny być już w każdym samochodzie, szczególnie w wyższych wersjach wyposażenia. Czy wersja Dynamic jest w związku z tym zauważalnie szybsza, bardziej dynamiczna? Niespecjalnie. Zza kierownicy to kolejny miejski maluch, chociaż poprawiono w nim parę rzeczy, m.in. zawieszenie.

Ale z bliżej mi nieznanych przyczyn za białym Jazzem na czarnej feldze wszyscy się oglądali. Czułem się, jakbym prowadził co najmniej S2000. Oglądali się starzy i młodzi, mężczyźni i kobiety. Nie wiem, co zrobiła Honda, ale Jazz Dynamic najwidoczniej się podoba ulicy.

Ja nie obejrzałbym się za nim i szczerze mówiąc nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem Jazza na drodze. No dobrze, Jazza poprzedniej generacji ma ktoś w rodzinie i bardzo sobie chwali. I to akurat rozumiem, bo moim zdaniem Honda Jazz to bardzo poprawny samochód dla ludzi oczekujących od samochodu o małych rozmiarach zewnętrznych, ale o obszernym wnętrzu.

Honda Jazz Dynamic wg Ani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *