Hyundai i30 Fastback to kolejna po hatchbacku i kombi odmiana koreańskiego kompakta. Pod pewnym kątem przypomina nawet coupe Mercedesa.

Ten samochód i inne znajdziesz w ofercie Carsmile, który oferuje samochody na abonament. Wprowadzając na stronie Carsmile kod RATA, obniżasz o 20 pln miesięczną ratę przez cały czas trwania umowy w ofercie najmu długoterminowego.

Masz dość hatchbacków, kombi, a i sedan nie pasuje do twojego stylu życia? Hyundai łączy się z tobą w bólu i proponuje i30 Fastback. Szczerze mówiąc nie oczekiwałem wiele, ale w komentarzach pod testami i30 Fastback pojawiał się na tyle często, a testu chyba nikt polskim YouTubie jeszcze nie nakręcił (tych kilka materiałów dilerskich się nie liczy), więc w końcu umówiłem się na jazdę próbną.

W tym miejscu dodam, że pilnie śledzę wyniki oglądalności poszczególnych materiałów i nic nie ogląda się gorzej niż testy zamawiane przez komentujących. Głównie dlatego, że w komentarzach pojawiają się prośby o testy samochodów, których jest pełno na ulicy, a testów w internecie jeszcze więcej. Zwykle o takim samochodzie nie mam nawet wiele do powiedzenia, bo jest to jeździdło, które kupuje się celem zaspokojenia podstawowych potrzeb transportowych. Po co Skoda dodaje te wszystkie simpliklewery? Żeby dziennikarze mieli jakiś punkt zaczepienia. Inaczej to taka volkswagenowa Dacia.

Co do testu Hyundaia i30 Fastback mam mieszane uczucia. Nie widziałem ani jednego na ulicy. Według Samaru w ciągu pierwszych 7 miesięcy sprzedało się ich w Polsce około 100 sztuk, tyle co Seatów Toledo i Toyot Prius. Nikt tego samochodu nie chce. Albo nikt nie wie o jego istnieniu.

 

Skonfiguruj ten samochód w Auto Katalogu Samar
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.samar.catalogue
https://itunes.apple.com/pl/app/auto-katalog-samar/id1361950238?mt=8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *