Hyundai i30 Wagon i Peugeot 308 SW to dwa kompaktowe kombi dla Kowalskiego. Czy miękka hybryda wygra z dieslem?

Partnerem tego odcinka jest SJS DRIVING ACADEMY
SJS Driving Academy to akademia jazdy wywodząca się ze Szkoły Jazdy Subaru. Zapewnia bardzo szeroki wachlarz szkoleń: od doskonalenia techniki jazdy dla osób indywidualnych, przez szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych, szkolenia flotowe, aż po treningi dla osób z aspiracjami w różnych dziedzinach motorsportu. Pokazują, jak czerpać przyjemność z jazdy, przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli chcecie podnieść swoje umiejętności za kierownicą, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i wybierzcie dla siebie szkolenie ➡ https://www.drivingacademy.pl

Hyundai i30 Wagon trzeciej generacji po kuracji odmładzającej jest w wersji N-Line, czyli coś jak M-Pakiet w BMW. Parę sportowych dodatków i delikatne dostrojenie zawieszenia i układu kierowniczego, ale jeszcze bez ingerencji w silnik. Testowe i30 napędzane jest benzynowym silnikiem 1.5 L 160 KM z miękką hybrydą. Do tego 7-DCT (dwuprzęgłowa skrzynia biegów).

Peugeot 308 SW drugiej generacji jest już po drugim faceliftingu. To wersja wyposażenia Allure Pack z silnikiem wysokoprężnym 1.5 L 130 KM. Tu 8-stopniowy automat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *