Prawdziwe coupe moim zdaniem nie ma słupków B i można w nim opuścić wszystkie szyby. I wtedy rozumiesz, że zamiast Mercedesa-AMG E53 Coupe trzeba było wybrać Klasę E Cabrio. 

Skonfiguruj ten samochód w Auto Katalogu Samar
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.samar.catalogue
https://itunes.apple.com/pl/app/auto-katalog-samar/id1361950238?mt=8
https://autokatalog.samar.pl

Albo CLSa.

Jazdę z wiatrem we włosach albo się uwielbia (i wtedy zamienia się dwa racjonalne kompakty na roadstera), albo to cię nie podnieca i wtedy kupujesz coś z dachem. Być może nawet zaryzykujesz coupe, bo to takie ładne. Wadą coupe (oprócz braku jednej pary drzwi) jest zwykle marne miejsce z tyłu. Wyjątki są zwyle drogie, nawet jeśli zgodzisz się na coś bardziej przyziemnego niż Rolls-Royce Dawn.

Mercedes-AMG E53 Coupe (Mercedes ostatnio lubi długie, trudne do zapamiętania nazwy) próbuje być wszystkim po trochu. Z tyłu zmieszczą się dwie osoby z nogami i głowami (w takich autach zwykle albo jedno, albo drugie, a czasem wcale). Oparcie kanapy się składa, więc można auto zapakować na dłuższe wakacje we dwoje. Opuść szyby i otwórz dach, a w ciepły dzień (w czasie testu raz było chyba nawet 20 stopni!) poczujesz coś, co dla niewtajemniczonych może wydawać się namiastką jazdy kabrioletem. A ponieważ to nie zwykły Mercedes E Coupe lecz E53, to jeszcze udaje auto sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *