Porsche Cayman T jest szybkie, ma parciane paski zamiast klamek i uzmysłowiło mi, jak zmienił się ruch na drogach (i jak zmieniłem się ja).

Skonfiguruj ten samochód w Auto Katalogu Samar
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.samar.catalogue
https://itunes.apple.com/pl/app/auto-katalog-samar/id1361950238?mt=8
https://autokatalog.samar.pl

Kupujesz Porsche i jesteś królem drogi. Nikt ci nie podskoczy, bo szybkość to twoje drugie imię. Masz przycisk Sport Response (bo Pakiet Sport Chrono to obowiązkowy punkt na każdej liście dodatkowego wyposażenia Porsche), więc jesteś w każdej chwili gotowy (gotowa?) wyskoczyć do przodu, jak kamień z procy.

Porsche Cayman T pojechałem za Ciechanów. Parę dni wcześniej nawigacja poprowadziła mnie tamtędy znad morza, bo na 7-ce musiał być jakiś grubszy dzwon. Być może ktoś wyprzedzał? To drugorzędne. W każdym razie jest tam taki fajny odcinek z długimi zakrętami i wiatrakami w tle. Bardzo malowniczy, a przy okazji w parę godzin można sobie wyrobić zdanie o samochodzie.

Porsche Cayman T na pewno jest szybkie, a zakręty pokonuje jakby jechało po szynach. I oczywiście, że ma przycisk Sport Response, który nawiasem mówiąc powinien być instalowany w każdym samochodzie. Ale mimo tego dającego poczucie wielkie mocy przycisku, jak spokojnie czekałem, aż droga będzie pusta po horyzont.

Może z wiekiem człowiek zaczyna sobie zdawać sprawę z praw fizyki. A może wyszalał się Maluchem, którym kiedyś robił trasę do Poznania w 3 godziny (z kawałkiem autostrady tylko koło Konina). A może (co zasugerował mi znajomy) to kwestia większego natężenia ruchu. W każdym razie Porsche Cayman T to doskonały samochód, którym możesz sobie na wiele pozwolić, ale miej szacunek i do samochodu, i do innych uczestników ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *