Skoda Fabia to mały, ale pakowny samochód. Robocze auto dla handlowca. Ale to też jeden z ostatnich takich samochodów w Grupie Volkswagena.

Partnerem tego odcinka jest SJS DRIVING ACADEMY
SJS Driving Academy to akademia jazdy wywodząca się ze Szkoły Jazdy Subaru. Zapewnia bardzo szeroki wachlarz szkoleń: od doskonalenia techniki jazdy dla osób indywidualnych, przez szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych, szkolenia flotowe, aż po treningi dla osób z aspiracjami w różnych dziedzinach motorsportu. Pokazują, jak czerpać przyjemność z jazdy, przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli chcecie podnieść swoje umiejętności za kierownicą, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i wybierzcie dla siebie szkolenie ➡ https://www.drivingacademy.pl

Na tle większości modeli w grupie, Fabia jest niemal analogowa. Jasne, może już mieć nawigację, ma wszystkie obowiązkowe systemy bezpieczeństwa i wspomagające kierowcę. Można ją wyposażyć w jeszcze więcej rozwiązań “pro-life” (może z wyjątkiem kanapy z wystarczaącą ilością miejsca na nogi). Ale na końcu wsiadasz do Skody Fabii i masz przed sobą wypróbowane rozwiązania, do których auta z Grupy Volkswagena przyzwyczaiły cię przez lata.

Skoda Fabia nadal ma klasyczne, analogowe zegary. Środkowy wyświetlacz nadal okalają fizyczne przyciski. Do obsługi klimatyzacji i podstawowych funkcji auta nadal są pokrętła i przyciski, a nie dotykowe przełączniki. Takich samochodów już nie będzie.

A jaka Skoda Fabia jest w codziennym użytkowaniu? Zapraszam na test.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *