Mercedes-AMG CLS 53 4MATIC+, oprócz bycia obdarzonym drugą najgorszą nazwą w historii Mercedesa, jest jak porządna dziewczyna. Trudno.

Partnerem odcinka jest Carsmile, który oferuje samochody na abonament. Wprowadzając na stronie Carsmile kod MYJNIA otrzymasz kartę przedpłaconą na paliwo o wartości 300 PLN.

Kiedy przyszedłem na praktyki do Radia PiN, moi starsi koledzy wspominali niby mimochodem o swoich antenowych podbojach. Do jednego panie wysyłały odważne zdjęcia, drugi seryjnie flirtował ze słuchaczkami, trzeci poznał redakcyjną koleżankę w sensie biblijnym, za to na konsolecie w studio. A ja? Ja poznałem przez internet Monikę, którą kręciło, że mogę wysłać SMS do kolegi, a ten pozdrowi ją na antenie. Potem Marcin pytał, czy coś tego, na co ja mu odpowiadałem: to jest bardzo porządna dziewczyna. A o ile mnie pamięć nie myli, Monika miała atuty i walory. Po prostu była porządna. Życie.

Podobnie jest z Mercedesem-AMG CLS 53 4MATIC+. Pomijając skomplikowaną nazwę, która może ekscytować najwyżej pryszczatych nastolatków modlących się na zmianę do plakatów z samochodem i z Julią Wieniawą, CLS jest samochodem ładnym, żeby nie powiedzieć pięknym. Po ociężałej pierwszej generacji i interesującej drugiej generacji, C257 wygląda szybko nawet zaparkowane. A do tego w wersji AMG wygląda jak Monika z dużym dekoltem.

Do tego dźwięk! Agresywny, obiecujący przygody, bo napęd może i jest na wszystkie koła, ale w trybie sportowym zdecydowanie czuć przewagę na tylnej osi. Ale potem zaczynasz przyglądać się szczegółom i okazuje się, że Mercedes-AMG CLS swoje waży, technologicznie nie wystaje nawet ponad konkurencję, jest umiarkowanie wygodne. Jest jak taka porządna dziewczyna. Niby wszystko ma na miejscu, ale miłości z tego nie będzie.

Skonfiguruj ten samochód w Auto Katalogu Samar.
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.samar.catalogue
https://itunes.apple.com/pl/app/auto-katalog-samar/id1361950238?mt=8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *