Jazda próbna

BMW M760Li – głosuj na program M V12

Zbliżają się wybory samorządowe. Zagłosuję na tego, kto zagwarantuje ludziom mobilność i komfort. Mam nawet pomysł, jak to zrealizować. Potrzebna jest flota limuzyn BMW M760Li.

Skonfiguruj ten samochód w Auto Katalogu Samar
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.samar.catalogue
https://itunes.apple.com/pl/app/auto-katalog-samar/id1361950238?mt=8

Nie konsumuję polskich mediów. Mam dość telewizyjnych kłótni, radiowego pitolenia o dupie Maryny, internetowych click-baitów. Efektem ubocznym jest to, że o kandydatach na dowolne stanowisko na szczeblu centralnym lub lokalnym dowiaduję się z ulotek wrzucanych do skrzynek lub ulicznych happeningów. Tych drugich na szczęście za dużo nie oglądam, bo w przeciwieństwie do kandydatów na prezydenta Warszawy staram się nie korzystać z komunikacji miejskiej. Tam śmierdzi i po wyjściu muszę natychmiast umyć ręce żelem antybakteryjnym. A najchętniej spaliłbym całe ubranie.

Wiecie, ile kosztują przyzwoite ciuchy? I nie chodzi mi nawet o dress code redaktor Grygi czy o propagandę sukcesu redaktor Michalik. Po prostu taniej jest znaleźć pracę i wziąć kredyt.

Niestety w narodzie jest jakieś głupie przywiązanie do tradycji i brakuje woli mobilności. Ludzie kupują na kredyt mieszkania, domy i są potem przywiązani do ziemi, której nie rzucą i dadzą sobie germanić. A tymczasem to właśnie postępowi Niemcy wynaleźli wóz Drzymały na miarę naszych czasów.

I tu apel do samorządowców: nie ulegajcie sondażom, bo wasi wyborcy nie wiedzą, czego chcą. Nie pielęgnujcie ich złych nawyków. Wyjaśnijcie im, że zamiast kisić się w metrze i słuchać przez ścianę, co sąsiad ogląda w telewizji, kupuje się takie BMW M760Li w cenie domu i ma się wszystko w jednym: luksusową limuzynę, apartament w modnej dzielnicy, działkę nad bugiem, biuro… Fotel rozkłada się w leżankę, jest lodówka, telewizor, system audio droższy niż Audi A4 B7, a pod maską V12. I to wszystko za niecały milion złotych. Nie wypada nie polecić.

Przeczytaj też to

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *