Ty odpoczywasz, ja pracuję. Szkoda mi pięknej pogody, kiedy w jeden dzień można nakręcić cały test. Ale ty na plaży nie masz tyle internetu, żeby oglądać moje odcinki na bieżąco, a wieczorem koks, dziwki i sziwas regal, więc tym bardziej schodzę na dalszy plan.

Dlatego postanowiłem opublikować kompilację tego, co umknęło ci tego lata. Linki do wszystkich wspomnianych testów niżej. Tymczasem trochę danych liczbowych. W lipcu i sierpniu kanał Marek Drives zanotował blisko 3,7 mln odsłon.

Testowane pojazdy miały w sumie ponad 4200 KM, a średnia mocy wynosiła ponad 300 KM. Wartość testowanych w lecie samochodów wyniosła prawie 7,5 mln złotych, a średnia cena przekroczyła pół miliona.  I nie jest prawdą, że nikogo nie obchodzą drogie samochody, bo największą popularnością cieszyły się testy Audi A6, Aston Martin DB11 i Sherp (pewnie za 2-3 dni na miejsce Sherpa wejdzie Mercedes Klasy G). Z drugiej strony, czyli #NIKOGO były Askoll eS3, Mitsubishi Eclipse Cross i Citroen C4 Cactus. Ubolewam nad Cactusem, bo to fajny samochód, na którym się nie poznaliście.

A teraz zapraszam na to, czego nie widziałeś tego lata!

Mercedes-Benz Klasy G

Mitsubishi Eclipse Cross

Sherp

Lexus LS

Rolls-Royce Phantom

Volkswagen up! GTI

Alpine A110

Nissan LEAF

Askoll ES3

Aston Martin DB11

KIA Ceed

Audi A6

Citroen C4 Cactus

BMW X4

Range Rover Sport SVR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *