Nowy Hyundai Tucson wjeżdża na rynek na ostro. Z takim designem może konkurować z Lexusem, a nie z Volkswagenem.

Partnerem tego odcinka jest SJS DRIVING ACADEMY

SJS Driving Academy to akademia jazdy wywodząca się ze Szkoły Jazdy Subaru. Zapewnia bardzo szeroki wachlarz szkoleń: od doskonalenia techniki jazdy dla osób indywidualnych, przez szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych, szkolenia flotowe, aż po treningi dla osób z aspiracjami w różnych dziedzinach motorsportu. Pokazują, jak czerpać przyjemność z jazdy, przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli chcecie podnieść swoje umiejętności za kierownicą, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i wybierzcie dla siebie szkolenie ➡ https://www.drivingacademy.pl

O co chodzi z tym Lexusem? Taki Lexus NX oferowany jest z napędem hybrydowym lub z turbodoładowanym silnikiem benzynowym. Wyglądem Hyundai Tucson mu nie ustępuje. Jeśli ktoś lubi odważny design, to parametryczne światła i sportowa zmysłowość Hyundaia przypadnie mu do gustu. A gamę silnikową Hyundai ma szeroką i nowoczesną – od diesla i benzyny, przez miękkie hybrydy i klasyczny napęd hybrydowy, aż po hybrydę typu plug-in. Dla każdego coś miłego.

Wnętrze Hyundaia Tucsona na pierwszy rzut oka krzyczy “pieniądz i nowoczesność” (było kiedyś takie radio, ale mało kto znał rozwinięcie skrótu PiN). Nawet jeśli nie jestem fanem wszystkich rozwiązań (jak przyciski selektora biegiów), to i tak doceniam spójność.

Czy Hyundai Tucson 2021 ma wady? Jasne. Zapraszam na test.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *